TB003V-500-P08BE
TB003V-500-P08BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb003v-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Box
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003V-500-P08BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB003V-500-P08BE TB003V-500-P08BE Hersteller : Same Sky tb003v_500.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 8 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TB003V-500-P08BE TB003V-500-P08BE Hersteller : CUI Devices tb003v_500-2306810.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 8 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount