Produkte > CUI DEVICES > TB003V-500-P11BE
TB003V-500-P11BE CUI Devices
tb003v-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003V-500-P11BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB003V-500-P11BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB003V-500-P11BE TB003V-500-P11BE Hersteller : Same Sky tb003v_500-3507764.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 11 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount