Produkte > SAME SKY > TB004-508-02BE
TB004-508-02BE
TB004-508-02BE Same Sky
tb004_508.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 599 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB004-508-02BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2068 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
TB004-508-02BE TB004-508-02BE Hersteller : CUI Devices tb004_508-2306855.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount