Produkte > CUI DEVICES > TB004-508-12BE
TB004-508-12BE
TB004-508-12BE CUI Devices
tb004_508-2306855.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB004-508-12BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB004-508-12BE TB004-508-12BE Hersteller : Same Sky tb004-508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 531 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V