Produkte > SAME SKY > TB006-508-12BE
TB006-508-12BE
TB006-508-12BE Same Sky
tb006-508.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 883 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB006-508-12BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 12 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB006-508-12BE TB006-508-12BE Hersteller : CUI Devices tb006_508-2306877.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 869 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 12 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V