Produkte > CUI DEVICES > TB006-508-13BE
TB006-508-13BE
TB006-508-13BE CUI Devices
tb006_508-2306877.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 13 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1066 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB006-508-13BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 13, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 12 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 13
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 12 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1080 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TB006-508-13BE TB006-508-13BE Hersteller : Same Sky tb006_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 13 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount