Produkte > CUI DEVICES > TB007-508-11GR
TB007-508-11GR
TB007-508-11GR CUI DEVICES
tb007-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Screw Type, Horizontal, 5.08 Pitch, Terminal Block Connector
auf Bestellung 680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB007-508-11GR CUI DEVICES
Description: I/C Rectangular, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB007-508-11GR
Produkt ist nicht verfügbar
TB007-508-11GR Hersteller : CUI Devices Description: I/C Rectangular
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V