Produkte > CUI DEVICES > TB007-508-12BE
TB007-508-12BE
TB007-508-12BE CUI DEVICES
tb007-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 12 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 16A/Contact
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB007-508-12BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB007-508-12BE TB007-508-12BE Hersteller : CUI DEVICES tb007-508.pdf Conn Terminal Block 12 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 16A/Contact
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
TB007-508-12BE TB007-508-12BE Hersteller : CUI Devices tb007_508-2306759.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 10 Stücke:
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 44 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 370 Stücke:
Mindestbestellmenge: 32
TB007-508-12BE TB007-508-12BE Hersteller : Same Sky tb007_508-3511020.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 12 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount