Produkte > CUI DEVICES > TB008A-508-04BE
TB008A-508-04BE
TB008A-508-04BE CUI DEVICES
tb008a-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 4 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 16A/Contact
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 136
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB008A-508-04BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB008A-508-04BE TB008A-508-04BE Hersteller : CUI Devices tb008a_508-2306702.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 4 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 3483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TB008A-508-04BE TB008A-508-04BE Hersteller : Same Sky tb008a_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 4 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V