Produkte > CUI DEVICES > TB008A-508-04GR
TB008A-508-04GR
TB008A-508-04GR CUI DEVICES
tb008a-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Terminal Block, 5.08 mm Pitch, 4 Pos, Through Hole
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB008A-508-04GR CUI DEVICES
Description: I/C Rectangular, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB008A-508-04GR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB008A-508-04GR Hersteller : Same Sky Description: I/C Rectangular
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TB008A-508-04GR Hersteller : Same Sky cuid_s_a0010834097_1-3507897.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 4 poles, CUI Green, slotted screw, PCB mount