Produkte > SAME SKY > TB008A-508-P02BK
TB008A-508-P02BK
TB008A-508-P02BK Same Sky
tb008a_508.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks -Terminal block, screw type, 5.08, 45, 2 poles, Black, Phillipss screw, PCB mount
auf Bestellung 2399 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB008A-508-P02BK Same Sky
Description: I/C Rectangular, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB008A-508-P02BK Hersteller : CUI Devices tb008a_508-2306702.pdf Fixed Terminal Blocks - Terminal block, screw type, 5.08, 45, 2 poles, Black, Phillipss screw, PCB mount
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TB008A-508-P02BK Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) Description: I/C Rectangular
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V