Produkte > CUI DEVICES > TB010-508-03BE
TB010-508-03BE
TB010-508-03BE CUI DEVICES
tb010-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 147
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB010-508-03BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB010-508-03BE TB010-508-03BE Hersteller : CUI Devices tb010_508-2306735.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 3 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 2651 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1520 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
TB010-508-03BE TB010-508-03BE Hersteller : Same Sky tb010_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 3 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Mindestbestellmenge: 2
TB010-508-03BE TB010-508-03BE Hersteller : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact