Produkte > SAME SKY > TB010-508-05BE
TB010-508-05BE
TB010-508-05BE Same Sky
tb010_508.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1847 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB010-508-05BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB010-508-05BE TB010-508-05BE Hersteller : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 5 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 93
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 493 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
TB010-508-05BE TB010-508-05BE Hersteller : CUI Devices tb010_508-2306735.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 997 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar