Produkte > CUI DEVICES > TB010-508-07BE
TB010-508-07BE
TB010-508-07BE CUI Devices
tb010_508-2306735.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 7 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 465 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB010-508-07BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB010-508-07BE TB010-508-07BE Hersteller : Same Sky tb010_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 7 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TB010-508-07BE TB010-508-07BE Hersteller : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 7 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V