Produkte > CUI DEVICES > TB010-508-14BE
TB010-508-14BE
TB010-508-14BE CUI DEVICES
tb010-508.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 14 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB010-508-14BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 14, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB010-508-14BE
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 14
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TB010-508-14BE TB010-508-14BE Hersteller : CUI Devices tb010_508-1550629.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 14 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
TB010-508-14BE TB010-508-14BE Hersteller : Same Sky tb010-508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 14 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount