Produkte > DIT > TB1-16A080
TB1-16A080
TB1-16A080 DIT
TB1%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, cURus, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 16 A
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB1-16A080 DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, cURus, cCSAus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 16 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB1-16A080 Hersteller : DONG IL TECHNOLOGY TB1%20Series.pdf TB1-16A080