Produkte > DIT > TB1-20A0D0
TB1-20A0D0
TB1-20A0D0 DIT
TB1%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, cURus, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
auf Bestellung 19 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB1-20A0D0 DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, cURus, cCSAus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB1-20A0D0 Hersteller : DONG IL TECHNOLOGY TB1%20Series.pdf TB1-20A0D0