Produkte > DIT > TB1-40A0D0H
TB1-40A0D0H
TB1-40A0D0H DIT
TB1%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 40A CHAS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 40 A
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB1-40A0D0H DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 40A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 40 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB1-40A0D0H Hersteller : DONG IL TECHNOLOGY TB1%20Series.pdf TB1-40A0D0H