Produkte > DIT > TB4-080GR
TB4-080GR
TB4-080GR DIT
TB4%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 80 A
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB4-080GR DIT
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 80 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB4-080GR Hersteller : DONG IL TECHNOLOGY TB4%20Series.pdf TB4-080GR