Produkte > DIT > TBA-10H443A
TBA-10H443A
TBA-10H443A DIT
TBA%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 10 A