Produkte > DIT > TBA-16B443B
TBA-16B443B
TBA-16B443B DIT
TBA%20Series.pdf
Hersteller: DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 16 A