Produkte > SAME SKY > TBDR-09-25-GY
TBDR-09-25-GY
TBDR-09-25-GY Same Sky
tbdr-09-25-gy.pdf
Hersteller: Same Sky
DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 2.5mm Pitch, Grey
auf Bestellung 605 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBDR-09-25-GY Same Sky
Description: 2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Type: Feed Through, Termination Style: Push In, Spring, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 5.2mm, Voltage - IEC: 800V, Voltage - UL: 600V, Wire Gauge or Range - AWG: 12-26 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-2.5mm², Current - UL: 20 A, Current - IEC: 24 A, Number of Positions: 3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBDR-09-25-GY TBDR-09-25-GY Hersteller : CUI Devices tbdr_09_25_gy-3078080.pdf DIN Rail Terminal Blocks Terminal Block, Din Rail, 2.5mm Pitch, Grey
auf Bestellung 625 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBDR-09-25-GY TBDR-09-25-GY Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) tbdr-09-25-gy.pdf Description: 2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Feed Through
Termination Style: Push In, Spring
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 5.2mm
Voltage - IEC: 800V
Voltage - UL: 600V
Wire Gauge or Range - AWG: 12-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-2.5mm²
Current - UL: 20 A
Current - IEC: 24 A