Produkte > SAME SKY > TBL-0014-750-02BE
TBL-0014-750-02BE
TBL-0014-750-02BE Same Sky
tbl_0014_750.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks 2 Pole, Screwless, Vertical, 7.50 Pitch, 24-8 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 615 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0014-750-02BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, 1-6 POLES,BLUE,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 8-24 AWG, Pitch: 0.295" (7.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 40 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0014-750-02BE TBL-0014-750-02BE Hersteller : CUI Devices tbl_0014_750-3439920.pdf Fixed Terminal Blocks 2 Pole, Screwless, Vertical, 7.50 Pitch, 24-8 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 672 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 8-24 AWG
Pitch: 0.295" (7.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 40 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V