Produkte > SAME SKY > TBL-0014-750-03BE
TBL-0014-750-03BE
TBL-0014-750-03BE Same Sky
tbl-0014-750.pdf
Hersteller: Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, 1-6 POLES,BLUE,
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 8-24 AWG
Pitch: 0.295" (7.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 40 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
auf Bestellung 886 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0014-750-03BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, 1-6 POLES,BLUE,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 8-24 AWG, Pitch: 0.295" (7.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 40 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0014-750-03BE TBL-0014-750-03BE Hersteller : CUI Devices tbl_0014_750-3439920.pdf Fixed Terminal Blocks 3 Pole, Screwless, Vertical, 7.50 Pitch, 24-8 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TBL-0014-750-03BE TBL-0014-750-03BE Hersteller : Same Sky tbl_0014_750.pdf Fixed Terminal Blocks 3 Pole, Screwless, Vertical, 7.50 Pitch, 24-8 (AWG), Terminal Block Connector