Produkte > CUI DEVICES > TBL-0017-1500-02BE-2OR
TBL-0017-1500-02BE-2OR
TBL-0017-1500-02BE-2OR CUI Devices
tbl_0017_1500-3439888.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 2 Poles, Screwless, Horizontal, 15.00 Pitch, 18-4 (AWG), Terminal Block
auf Bestellung 288 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0017-1500-02BE-2OR CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, 2-7 POLES, BLUE, Packaging: Box, Features: Lever Actuated, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 4-18 AWG, Pitch: 0.591" (15.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 51 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Features: Lever Actuated
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.591" (15.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 51 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
auf Bestellung 286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBL-0017-1500-02BE-2OR TBL-0017-1500-02BE-2OR Hersteller : Same Sky tbl_0017_1500.pdf Fixed Terminal Blocks 2 Poles, Screwless, Horizontal, 15.00 Pitch, 18-4 (AWG), Terminal Block