Produkte > SAME SKY > TBL-0018-350-02BE
TBL-0018-350-02BE
TBL-0018-350-02BE Same Sky
tbl-0018-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks 2 Poles, Screwless, Vertical, 3.50 Pitch, 24-16 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 1569 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0018-350-02BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, 2-6 POLES, BLUE,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0018-350-02BE TBL-0018-350-02BE Hersteller : CUI Devices tbl_0018_350-3440153.pdf Fixed Terminal Blocks 2 Poles, Screwless, Vertical, 3.50 Pitch, 24-16 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V