Produkte > CUI DEVICES > TBL-0018-350-03BE
TBL-0018-350-03BE
TBL-0018-350-03BE CUI Devices
tbl_0018_350-3440153.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Vertical, 3.50 Pitch, 24-16 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 800 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0018-350-03BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, 2-6 POLES, BLUE,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0018-350-03BE TBL-0018-350-03BE Hersteller : Same Sky tbl-0018-350.pdf Fixed Terminal Blocks 3 Poles, Screwless, Vertical, 3.50 Pitch, 24-16 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V