Produkte > CUI DEVICES > TBL-0021-500-06BE
TBL-0021-500-06BE
TBL-0021-500-06BE CUI Devices
tbl_0021_500-3440108.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 6 Poles, Screwless, Horizontal, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 330 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL-0021-500-06BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, 2-21 POLES, BLUE, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL-0021-500-06BE TBL-0021-500-06BE Hersteller : Same Sky tbl_0021_500-3510898.pdf Fixed Terminal Blocks 6 Poles, Screwless, Horizontal, 5.0 Pitch, 24-12 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 330 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V