Produkte > CUI DEVICES > TBL001-381-02GY-2GY
TBL001-381-02GY-2GY
TBL001-381-02GY-2GY CUI DEVICES
tbl001-381.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 2 POS 3.81mm Solder RA Thru-Hole 5A/Contact
auf Bestellung 2209 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 687
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL001-381-02GY-2GY CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.81,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-20 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL001-381-02GY-2GY TBL001-381-02GY-2GY Hersteller : CUI DEVICES tbl001-381.pdf Conn Terminal Block 2 POS 3.81mm Solder RA Thru-Hole 5A/Contact
auf Bestellung 2209 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 519
Mindestbestellmenge: 432
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-20 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Mindestbestellmenge: 19
TBL001-381-02GY-2GY TBL001-381-02GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl001_381-2306879.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.81, horizontal, 2 poles, cool gray
Mindestbestellmenge: 3
TBL001-381-02GY-2GY Hersteller : CUI tbl001-381.pdf Клеммники нажимные, шаг 3.81мм., 2 конт. Група товару: Клемники Од. вим: шт