TBL001-381-03GY-2GY
TBL001-381-03GY-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbl001-381.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.81,
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-20 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL001-381-03GY-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.81,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-20 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL001-381-03GY-2GY TBL001-381-03GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl001_381-2306879.pdf Fixed Terminal Blocks 1 24 Poles, Screwless, Horizontal, 3.81 Pitch, 20 18 (AWG), Terminal Block Connector