Produkte > CUI DEVICES > TBL001-381-04GY-2GY
TBL001-381-04GY-2GY
TBL001-381-04GY-2GY CUI Devices
tbl001_381-2306879.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.81, horizontal, 4 poles, cool gray
auf Bestellung 359 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL001-381-04GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.81,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-20 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL001-381-04GY-2GY TBL001-381-04GY-2GY Hersteller : Same Sky tbl001_381.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.81, horizontal, 4 poles, cool gray
auf Bestellung 1135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-20 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V