Produkte > SAME SKY > TBL001-500-04GY-2GY
TBL001-500-04GY-2GY
TBL001-500-04GY-2GY Same Sky
tbl001_500.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.00, horizontal, 4 poles, cool gray
auf Bestellung 703 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL001-500-04GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 18-20 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 5 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL001-500-04GY-2GY TBL001-500-04GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl001_500-1609255.pdf Fixed Terminal Blocks 1 24 Poles, Screwless, Horizontal, 5.0 Pitch, 20 18 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 1418 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 18-20 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 5 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V