Produkte > CUI DEVICES > TBL002A-350-04GR-2OR
TBL002A-350-04GR-2OR
TBL002A-350-04GR-2OR CUI Devices
tbl002a_350-2306813.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 4 poles, green w orange tab
auf Bestellung 2652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-04GR-2OR CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Green
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V