Produkte > SAME SKY > TBL002A-350-04GY-2GY
TBL002A-350-04GY-2GY
TBL002A-350-04GY-2GY Same Sky
tbl002a-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 4 poles, cool gray
auf Bestellung 1859 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-04GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V