Produkte > SAME SKY > TBL002A-350-06GY-2GY
TBL002A-350-06GY-2GY
TBL002A-350-06GY-2GY Same Sky
tbl002a-350.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks 1-24 Poles, Screwless, 45 , 3.50 Pitch, 24-20 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 5086 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-06GY-2GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL002A-350-06GY-2GY TBL002A-350-06GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl002a_350-2306813.pdf Fixed Terminal Blocks 1 24 Poles, Screwless, 45 , 3.50 Pitch, 24 20 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 6233 Stücke:
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V