Produkte > CUI DEVICES > TBL002A-350-08GY-2GY
TBL002A-350-08GY-2GY
TBL002A-350-08GY-2GY CUI Devices
tbl002a_350-2306813.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 8 poles, cool gray
auf Bestellung 3678 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-08GY-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1693 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
TBL002A-350-08GY-2GY TBL002A-350-08GY-2GY Hersteller : Same Sky tbl002a_350-3511120.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 8 poles, cool gray