Produkte > SAME SKY (FORMERLY CUI DEVICES) > TBL002A-350-10GY-2GY
TBL002A-350-10GY-2GY
TBL002A-350-10GY-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbl002a-350.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2144 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-10GY-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL002A-350-10GY-2GY TBL002A-350-10GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl002a_350-2306813.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 10 poles, cool gray