Produkte > CUI DEVICES > TBL002A-350-12GY-2GY
TBL002A-350-12GY-2GY
TBL002A-350-12GY-2GY CUI DEVICES
tbl002a-350.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 12 POS 3.5mm Solder Thru-Hole 2A/Contact
auf Bestellung 935 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 164
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL002A-350-12GY-2GY CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL002A-350-12GY-2GY TBL002A-350-12GY-2GY Hersteller : CUI Devices tbl002a_350-2306813.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 12 poles, cool gray
auf Bestellung 145 Stücke:
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 581 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
TBL002A-350-12GY-2GY TBL002A-350-12GY-2GY Hersteller : CUI DEVICES tbl002a-350.pdf Conn Terminal Block 12 POS 3.5mm Solder Thru-Hole 2A/Contact