Produkte > CUI DEVICES > TBL004-508-09BE-2GY
TBL004-508-09BE-2GY
TBL004-508-09BE-2GY CUI Devices
tbl004_508-2306941.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Horizontal, 9 Blue w Grey button
auf Bestellung 300 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004-508-09BE-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 298 Stücke:
Packaging: Tray
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V