TBL004-508-18BE-2GY
TBL004-508-18BE-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbl004-508.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,
Wire Gauge: 14-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 18
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004-508-18BE-2GY Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 18, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.