Produkte > CUI DEVICES > TBL004-508-21BE-2GY
TBL004-508-21BE-2GY
TBL004-508-21BE-2GY CUI Devices
tbl004_508-2306941.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, Horizontal, 5.08 Pitch, 24 14 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 90 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004-508-21BE-2GY CUI Devices
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 15A; 320V; PIN: 21; angled 90°, Body colour: blue, Lever colour: grey, Type of connector: PCB terminal block, Electrical mounting: spring clamp, Contacts pitch: 5.08mm, Current rating: 15A, Number of pins: 21, Wire size: 24AWG...14AWG, Rated voltage: 0.32kV, Spatial orientation: angled 90°.
Weitere Produktangebote TBL004-508-21BE-2GY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
TBL004-508-21BE-2GY Hersteller : Same Sky Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 15A; 320V; PIN: 21; angled 90°
Body colour: blue
Lever colour: grey
Type of connector: PCB terminal block
Electrical mounting: spring clamp
Contacts pitch: 5.08mm
Current rating: 15A
Number of pins: 21
Wire size: 24AWG...14AWG
Rated voltage: 0.32kV