Produkte > CUI DEVICES > TBL004V-508-05BE-2GY
TBL004V-508-05BE-2GY
TBL004V-508-05BE-2GY CUI Devices
tbl004v_508-2306816.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Vertical, 5 poles, Blue w Grey button
auf Bestellung 982 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004V-508-05BE-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 14-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
TBL004V-508-05BE-2GY TBL004V-508-05BE-2GY Hersteller : Same Sky tbl004v_508-3510968.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Vertical, 5 poles, Blue w Grey button
auf Bestellung 235 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TBL004V-508-05BE-2GY TBL004V-508-05BE-2GY Hersteller : CUI DEVICES tbl004v-508.pdf Conn Terminal Block 5 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact