Produkte > CUI DEVICES > TBL004V-508-09BE-2GY
TBL004V-508-09BE-2GY
TBL004V-508-09BE-2GY CUI Devices
tbl004v_508-2306816.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Vertical, 9 poles, Blue w Grey button
auf Bestellung 365 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL004V-508-09BE-2GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Packaging: Tray, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL004V-508-09BE-2GY TBL004V-508-09BE-2GY Hersteller : Same Sky tbl004v_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, Vertical, 9 poles, Blue w Grey button
auf Bestellung 335 Stücke:
Wire Gauge: 14-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 95 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TBL004V-508-09BE-2GY tbl004v-508.pdf Conn Terminal Block 9 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact