Produkte > CUI DEVICES > TBL005A-500-11GY-2WT
TBL005A-500-11GY-2WT
TBL005A-500-11GY-2WT CUI DEVICES
tbl005a-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 11 POS 5mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 69
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL005A-500-11GY-2WT CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBL005A-500-11GY-2WT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL005A-500-11GY-2WT TBL005A-500-11GY-2WT Hersteller : CUI DEVICES tbl005a-500.pdf Conn Terminal Block 11 POS 5mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V