Produkte > SAME SKY > TBL005A-500-12GY-2WT
TBL005A-500-12GY-2WT
TBL005A-500-12GY-2WT Same Sky
tbl005a_500-3511204.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.00, 45, 12, Gray w White Button
auf Bestellung 272 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL005A-500-12GY-2WT Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 12, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 12
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TBL005A-500-12GY-2WT TBL005A-500-12GY-2WT Hersteller : CUI DEVICES tbl005a-500.pdf Conn Terminal Block 12 POS 5mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar