Produkte > SAME SKY > TBL007A-508-08GY
TBL007A-508-08GY
TBL007A-508-08GY Same Sky
tbl007a-508.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, 45, 8, Gray
auf Bestellung 250 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-508-08GY Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBL007A-508-08GY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TBL007A-508-08GY tbl007a-508.pdf Conn Terminal Block 8 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TBL007A-508-08GY TBL007A-508-08GY Hersteller : CUI Devices tbl007a_508-2306901.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector