Produkte > CUI DEVICES > TBL007A-508-09GY
TBL007A-508-09GY
TBL007A-508-09GY CUI Devices
tbl007a_508-2306901.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 5.08, 45, 9, Gray
auf Bestellung 143 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-508-09GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 9, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 123 Stücke:
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 9
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 120 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TBL007A-508-09GY tbl007a-508.pdf Conn Terminal Block 9 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact