Produkte > SAME SKY > TBL007A-508-16GY
TBL007A-508-16GY
TBL007A-508-16GY SAME SKY
tbl007a-508.pdf
Hersteller: SAME SKY
Conn Terminal Block 16 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-508-16GY SAME SKY
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 16, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBL007A-508-16GY
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 16
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V