Produkte > CUI DEVICES > TBL007A-508-21GY
TBL007A-508-21GY
TBL007A-508-21GY CUI Devices
tbl007a_508-2306901.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL007A-508-21GY CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Tray, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 21, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TBL007A-508-21GY
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Tray
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 21
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V