Produkte > CUI DEVICES > TBL008V-1000-02BE
TBL008V-1000-02BE
TBL008V-1000-02BE CUI DEVICES
tbl008v-1000.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 2 POS 10mm Solder ST Thru-Hole 66A/Contact
auf Bestellung 288 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TBL008V-1000-02BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 4-18 AWG, Pitch: 0.394" (10.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 66 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 349 Stücke:
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
auf Bestellung 60 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TBL008V-1000-02BE TBL008V-1000-02BE Hersteller : CUI DEVICES tbl008v-1000.pdf Conn Terminal Block 2 POS 10mm Solder ST Thru-Hole 66A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TBL008V-1000-02BE Hersteller : Same Sky tbl008v-1000.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 76A; 1kV; PIN: 2; straight; 10mm
Electrical mounting: spring clamp
Contacts pitch: 10mm
Number of pins: 2
Wire size: 18AWG...4AWG
Current rating: 76A
Spatial orientation: straight
Rated voltage: 1kV